Absurdikonkurss kestab – ootame videosid, parimad avaldame!

Oled sa mõelnud, miks sa õpid ja õpid, et terve elu töötada, et maksta arveid ja võtta laene, et osta süüa või minna kinno, kui see kõik ei vii kuhugi?

Absurdikonkurss kestab – ootame videosid, parimad avaldame!

Üleskutse: saada oma absurdivideo ja osale Pärnu Kunstinädalal!

Oled sa mõelnud, miks sa õpid ja õpid, et terve elu töötada, et maksta arveid ja võtta laene, et osta süüa või minna kinno, kui see kõik ei vii kuhugi? Kui see tundub tobe, aga sul on lahendus, siis lavasta, salvesta ja saada meile oma idee ning osale Pärnu Kunstinädala absurdivideokonkursil! Konkursile on oodatud õpilased ja üliõpilased, huviringides osalejad ja videokunstihuvilised, nii individuaalselt kui grupiviisiliselt. Parimatele au, kuulsus ja auhinnad ning ekraaniaeg Pärnu Kunstinädala kanalites.

Konkursile esitatava videoklipi tingimused:

  • pikkus 1-10 minutit
  • sisu haakub Pärnu Kunstinädala kuraatoriteemaga „Elulõng – aja absurd“ 
  • esitamiskeskkond vabalt valitud (YouTube, Vimeo, Google Drive, WeTransfer vm)
  • esitamistähtaeg kuni 1. juuli 2021

Videolink koos autori(te) andmetega saada palun: info@kunstinadal.ee

17.-25. juulil 2021 suvepealinna vabas õhus toimuva Pärnu Kunstinädala kuraatoriteemaks on “Elulõng – aja absurd”. Elulõng tähendab siin sidet erinevate aegade vahel ja üleskutset hoida elu, kuid iga autor võib ka ise otsustada, mida see tema jaoks tähendab. Aja absurd omakorda osutab tänasele olukorrale kogu maailmas, mis on raputanud meid tugevamalt kui ükski sõda seda varem on teinud. Pärnu Kunstinädala raames pannaksegi proovile elu absurdsus, sest vaid kunst on suurem kui elu.

Vaata kunstinädala kaaskuraatori Jaan Malini videoüleskutset konkursil osalemiseks!

Pärnu Kunstinädalat korraldab  MTÜ Nordic Baltic Art Center NOBA ja seda toetavad Pärnu Linnavalitsus, Eesti Kultuurkapital, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Adduco, AkzoNobel, Dreamcrew, E&T,  Folger, Frank, JCDecaux, Space. 

Jaga
Tibusid loetakse sügisel ehk kunstinädala kokkuvõte

Tibusid loetakse sügisel ehk kunstinädala kokkuvõte

17.-25. juulini toimunu Kunstinädala kava oli seekord Pärnus ehk tihedamgi kui varasemalt Tallinnas.

Kunstisündmused Balti- ja Põhjamaades

Kunstisündmused Balti- ja Põhjamaades

Kunstinädal on selleks korraks läbi, kuid huvilised saavad kohalike ja lähiriikide näituste kohta infot rahvusvahelisest veebipõhisest näitusekalendrist noar.eu keskkonnas